o bělení zubů white pearl výrobky white pearl kde koupit reference zákazníků
  Stomatologický
bělící gel pro domácí použití
   
   
  Bezpečné bělení zubů identické se ordinačním bělením

Vyrobeno dentisty v USA!

Šetrně bělí a pečuje o zuby

Bělení poprvé přes noc

Obsahuje extrakt z Aloe Vera, Heřmánku

Stejný postup bělení zubů jako u bělení ordinačního

   
   
doporučená cena 749,- Kč

130 ml gelu vystačí až
na 130 jednotlivých bělení

 
3 ks bělících per 399,- Kč

3 bělící pera
za cenu jednoho!

 
o bělení zubů White Pearl
     
 

Stav zubů vytváří první dojem o osobě, kterou potkáte. Proto jsou dnes krásné bílé zuby samozřejmostí a vyjadřují schopnost a ochotu pečovat o svůj vzhled. Proč tedy pokazit svůj vzhled zažloutlým úsměvem? Bělení zubů nyní přechází z ordinace i do pohodlí domova.

Bělící zubní pasty zuby opravdu nevybělí, pouze mechanicky působí na zubní sklovinu a odstraňují usazeniny. Princip bělení zubů u bělících zubních past je založen na částicích vápence nebo perlitu, které zuby obrušují. Při tomto procesu nedochází k odbarvení pigmentů v zubech usazených, bělící zubní pasty pouze navrací přirozenou barvu zubu, která je pro většinu z nás nedostatečná. Proto přichází revoluce v bělení zubů White Pearl.

Profesionální stomatologický bělící gel pro domácí použití přesouvá stomatologické bělení zubů do pohodlí domova. Bělící gel neobsahuje částice, které zuby brousí, ale účinně působí na zabarvené zuby tím, že odbarvuje pigmenty v zubní sklovině usazené. Bělit s White Pearl můžete doma, avšak Vaše zuby si budou myslet, že sedíte v zubní ordinaci. To vše při nezměněné kvalitě a způsobu užití. White Pearl navíc obsahuje vysoký podíl fluoridů, které posilují chrup a zubní sklovinu tím aktivně chrání. Gel také desinfikuje ústní dutinu a působí preventivně proti parodontóze, má protizánětlivé účinky. Účinná látka chlorid sodný zaručuje kvalitní bělení bez rizik. Ve stomatologických ordinacích se běžně používá k bělení zubů karbamid peroxid v koncentraci až 30%. Při působení 60min denně jsou viditelné výsledky za 1-2 týdny.

White Pearl byl několik let testován na stomatologické klinice, kde bylo kladeno maximální úsilí na bezpečnost a účinnost. U testované skupiny došlo ke značnému vybělení zubů. White Pearl dezinfikuje ústní dutinu a i v případě dlouhodobého používání nepůsobí negativně na zubní sklovinu. Proces výroby a prodeje White Pearl získal prestižní certifikát kvality ISO 9001:2000.

White Pearl je značka, která se specializuje výhradně na bělení zubů a péči o zuby. Naše výrobky znamenají vysokou kvalitu při příznivé ceně. Pokud budete s našimi výrobky spokojeni, budeme rádi, když je doporučíte lidem ve Vašem okolí, kteří si u Vás změny v podobě bílých zubů všimnou.

       
  Výhody bělení White Pearl:

Vybělí i velmi zažloutlé zuby (kouření, pití kávy, stáří, léky)

Nejnižší cena na trhu pro výrobek tohoto typu v přepočtu na jedno bělení, kterých může být až 130(dle typu bělící sady).

Tuba s bělícím gelem vydrží na celou proceduru bělení zubů i následné dobělení v případě opětovného žloutnutí chrupu.

Gel zub obklopí rovnoměrně a bělí zubyho po celém povrchu(snáze se dostane i do mezizubních prostor), bez ohledu na povrch zubu.

Obsah fluoridů, které výborně regenerují zuby a působí proti zubním kazům.

Tvarovatelné aplikátory( jsou obsahem balení) zabrání polknutí gelu nebo jeho rozšíření na rty apod. Navíc chrání gel před zaschnutím či smísením se slinami.

Gel desinfikuje dutinu ústní, čímž přispívá k celkovému zdraví dutiny ústní

Nasazování aplikátoru je velice jednoduché a denní kůra rychle uteče. Aplikátor si vytvarujete pouze jednou a pak už jej můžete využívat pro Vaše bělení stále

Poprvé u White Pearl možnost bezpečného bělení zubů přes noc pro extra rychlé výsledky!

 
 
výrobky White Pearl
       
  WHITE PEARL - nový systém až na 130 bělících prodedur
       
 

Balení obsahuje:
Doporučení:Výhody:

 

2x tuba s 65 ml bělícího gelu
1x stříkačka - aplikátor
4x pryžový tvarovatelný aplikátor
1x návod k použití
Vyrobeno v USA!

Výrobek je možné použít jednou až dvěma osobami na vybělení zubů a poté na následné dobělení.


doporučená cena Kč 749,-

gel vystačí až na 130 jednotlivých bělení zubů


       
       
  WHITE PEARL 3ks bělící pero na zuby
       
 

Balení obsahuje:
Doporučení:Výhody:

 

3x bělící pero s profi gelem
1x štěteček s bělícím gelem
Vyrobeno v USA

Výrobek je vhodný pro osoby, které potřebují doladit bílé zuby za každé situace - jedno pero do kabelky, druhé do práce a třetí domů.

Super cena, množství ideální pro každodenní používání.

doporučená cena Kč 399,-

gel pro bílé zuby kdekoliv a kdykoliv


 
 
kde koupit
     
 

Internet(objednání na dobírku nebo platba kartou):

>> Objednávka přes internetový obchod s garantovanou cenou + AKCE poštovné a balné kurýrem ZDARMA <<

Kamenné obchody :

Klikněte na logo prodejny a poté vyberte produkt pro aktuální seznam prodejních míst v celé ČR:

kde koupit white pearl

Výrobky WHITE PEARL jsou také k objednání v každé(i menší) lékárně. Stačí lékárníka požádat, aby Vám White Pearl objednal. Proto se nespokojte s náhradním řešením, které Vám lékárník může nabídnout. White Pearl Vám totiž přináší bělení identické s bělením stomatologickým.

Máte dotaz či nevíte kde White Pearl zakoupit? Pomůžeme Vám!

INFOLINKA 9-19hod. denně na tel: 606 626 646

 
 
reference zákazníků
     
 

Všechny reference jsou uvedené v e-shopu bělení zubů a péče o zuby

Marie - Ústí nad Labem

Hezký den, tímto e-mailem bych Vám chtěla poděkovat, protože se mi konečně splnil sen mít krásně bílé zuby! Už po jednom týdnu byly mé zuby mnohem bělejší! S výrobkem White Pearl jsem maximálně spokojená a doporučila jsem ho všem svým přátelům a blízkým! S pozdravem Marie( aschen.m@seznam.cz )

Dagmar D.

S přípravkem na bělení jsem moc spokojená.Po 3 týdnech se mi zuby vybělily o někoik odstínů.Věřím, po delší době dosáhnu krásných bílých zubů( DagmarDudova@seznam.cz ).

V.S. 23 let - au-pair

Dobry den tady V. S., 23let, mít krásné bílé zuby byl odjakživa můj sen ale žádné zubní pasty, a že jsem jich vyzkoušel opravdu hodně, nikdy nezabrali. Nekouřím, nepiji kávu ani čaj a přesto jsem měl vždycky přední jedničky o hodně odstínů bělejší než ostatní zuby. I tak ale mírně nažloutlé. Abych se přiznal, měl jsem trošku obavy používat gely s peroxidem na zbělení zubů. Vždycky jsem si představoval že si akorát zkazím zuby, budu je mít přecitlivělé a budu riskovat že se mi budou lámat či kazit. Za to mi to přece nestojí. Nakonec jsem ale po 2 měsících hledání a vybíraní toho nejlepšího výrobku našel White Pearl na vaší web page. Znělo to opravdu zajímavě, ale i tak jsem si chtěl nechat zbělit zuby u dentisty, protože jsem stejně ničemu moc nevěřil. Teprve tam jsem zjistil že i dentisté používají tento systém gelu a aplikátorů. Nechal jsem si všechno dobře projít hlavou a nakonec poprosil tuto velmi příjemnou a hlavně zkušenou zubní lékařku, aby mi pouze zuby mírně zbrousila aby vypadali lépe a rozhodl se že musím vyzkoušet White Pearl.
Je to již téměř 3 týdny co tento gel používám. Ze začátku jsem si na aplikátory musel trošku zvyknout, ale teď už mi to ani nepřijde když je mám ráno a večer 30 minut ústech. Zuby jsem měl asi první týden mírně citlivější, ale rozhodně to nebylo tak abych si toho při jídle všimnul. V tomto ohledu jsem s WhitePearl nadmíru spokojený. Co se týče zbělení, tak se musím přiznat, že se na všechny lidi konečně můžu krásně smát a dost často přistihnu sám sebe jak se koukám do zrcadla a obdivuji jak mi jdou bílé zuby k opálenému obličeji. Dělá mi to opravdu ohromnou radost. Navíc nemám na zubech ani náznak zubního kamene a mám pocit že jsou podstatně silnější. Ani trošku nelituji těch peněz, protože ten pocit opravdu stojí za to! Vše jsem si zdokumentoval fotkami a tak Vám posílam jak moje zuby vypadali úplně původně, ještě i před zbroušením a jak vypadají teď.
Moc rád jsem Vám tento email napsal, těším se že si ho budou moct i ostatní přečíst.
Mějte se moc krásně a děkuji S pozdravem z Londýna V.S.

Michal Š

Jasný rozdíl byl znát již po prvním týdnu. Objednávku, kterou jsem dnes učinil, dávám jako dárkem další osobě :o)

 

Poznámka:
před započetím bělení si pozorně přečtěte příbalovou informaci.
Bělení zubů je určené pro osoby se zdravým chrupem (bez krvácení dásní, zubních kazů atd.), starší 16 let.

 
  o bělení zubů white pearl výrobky white pearl kde koupit reference zákazníků